Odcienie przynęt są poglądowe i mogą odbiegać w wzornika w zależności od partii dostawy
Połączenie elementów charakterystycznych dla twistera i rippera zaowocowało powstaniem nowej przynęty, o akcji odbiegającej od dotychczas znanych z naszej oferty. Szeroki zakres zastosowania w kwestii łowionych gatunków, metod prowadzenia czy sposobu obciążania powinien szybko pozwolić tej przynęcie stać się jednym z rynkowych liderów.
Przynęty Invader Pro są wytwarzane z materiałów o indywidualnie dobranym stopniu miękkości, w celu osiągnięcia optymalnej pracy przynęty w jej różnych wariantach wielkości. Jego akcja to dość krótkie, szybie i zdecydowane ruchy płetwy ogonowej, przenoszące się na tylną część korpusu w postaci ruchów wahadłowych. Przypomina on małą i dość smukłą rybkę, próbującą ukryć się przed atakiem drapieżnika. Efekt jest bardzo naturalny przy bardzo różnych prędkościach i technikach prowadzenia. Przynęta przeszła wiele testów w sezonie 2015, począwszy od wiosennych pstrągów potokowych w Polsce (wielkości 5, 6 i 7.5 cm), przez szwedzkie, jeziorowe okonie w sierpniu (wszystkie wielkości) po sandacze we wrześniu i październiku (wielkość 7.5, 8.5 i 10 cm). Od samego...
Połączenie elementów charakterystycznych dla twistera i rippera zaowocowało powstaniem nowej przynęty, o akcji odbiegającej od dotychczas znanych z naszej oferty. Szeroki zakres zastosowania w kwestii łowionych gatunków, metod prowadzenia czy sposobu obciążania powinien szybko pozwolić tej przynęcie stać się jednym z rynkowych liderów.
Przynęty Invader Pro są wytwarzane z materiałów o indywidualnie dobranym stopniu miękkości, w celu osiągnięcia optymalnej pracy przynęty w jej różnych wariantach wielkości. Jego akcja to dość krótkie, szybie i zdecydowane ruchy płetwy ogonowej, przenoszące się na tylną część korpusu w postaci ruchów wahadłowych. Przypomina on małą i dość smukłą rybkę, próbującą ukryć się przed atakiem drapieżnika. Efekt jest bardzo naturalny przy bardzo różnych prędkościach i technikach prowadzenia. Przynęta przeszła wiele testów w sezonie 2015, począwszy od wiosennych pstrągów potokowych w Polsce (wielkości 5, 6 i 7.5 cm), przez szwedzkie, jeziorowe okonie w sierpniu (wszystkie wielkości) po sandacze we wrześniu i październiku (wielkość 7.5, 8.5 i 10 cm). Od samego początku Dragon INVADER wykazywał się szokującą skutecznością, bardzo często przyłowem na jeziorach były też szczupaki. Jeden z naszych polskich testerów zaliczył na niego kilka ładnych boleni. Świetne wyniki mieliśmy zarówno stosując tradycyjne główki jigowe V-Point jak też wymienne ciężarki połączone z hakami offsetowymi. Polecamy tę przynętę do łowienia w opadzie, ale też do penetrowania płycizn, nawet tych najbardziej zarośniętych.
OPINIA EXPERTA
Innowacyjna konstrukcja uruchamia intensywną pracę ogona tej gumy przy najmniejszym jej poruszeniu w wodzie. Obły kształt przedniej części korpusu cudownie układa przynętę w szybkim i wolnym opadzie.
Adrian Polakowski, spinningista, Krosno Odrzańskie.
Dragon
Sprzęt Dragon Fishing Equipment! Ogromna oferta wędzisk, gdzie trzeba zaznaczyć w szczególności wędki spinningowe Dragon, kołowrotków, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. Kolejne grupy warte zauważenia są to główki jigowe Dragon oraz przynęty gumowe.
Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.
Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw. System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!