Odcienie przynęt są poglądowe i mogą odbiegać w wzornika w zależności od partii dostawy
W naszym testerskim teamie mamy kilku zawziętych pstrągarzy i to od nich wyszedł pomysł „brzuchatej rybki”, bo tak dosłownie należy tłumaczyć nazwę tej przynęty. Wszystko zaczynało się od tego, aby guma bez żadnego domowego tuningu pracowała idealnie ogonkiem, prowadzona z prądem rzeki, z prędkością tylko nieznacznie większą niż szybkość nurtu.
Szybko okazało się, że spełnienie tego warunku stworzyło przynętę wabiącą nie tylko pstrągi, ale prawie każdy gatunek ryb bardzo i tych tylko trochę drapieżnych. Klenie, jazie, wzdręgi, okonie, bolenie, sandacze i kilka leszczy – to lista ryb złowionych w pierwszych tygodniach testów. W efekcie do pierwotnie planowanych wielkości 6, 7.5 i 8.5 cm dołożyliśmy jeszcze gumę najmniejszą i największą z oferty, czyli 5 i 10 cm. Przynęty Belly Fish Pro to przynęty w pełnym tego słowa znaczenia uniwersalne, wabią ryby w małych i dużych rzekach, w kanałach miejskich, w jeziorach i zbiornikach zaporowych. Możemy ją polecać do opadu, równomiernego prowadzenia z różnymi prędkościami, do gwałtownego podszarpywania i do ekstremalnie wolnego przesuwania po...
W naszym testerskim teamie mamy kilku zawziętych pstrągarzy i to od nich wyszedł pomysł „brzuchatej rybki”, bo tak dosłownie należy tłumaczyć nazwę tej przynęty. Wszystko zaczynało się od tego, aby guma bez żadnego domowego tuningu pracowała idealnie ogonkiem, prowadzona z prądem rzeki, z prędkością tylko nieznacznie większą niż szybkość nurtu.
Szybko okazało się, że spełnienie tego warunku stworzyło przynętę wabiącą nie tylko pstrągi, ale prawie każdy gatunek ryb bardzo i tych tylko trochę drapieżnych. Klenie, jazie, wzdręgi, okonie, bolenie, sandacze i kilka leszczy – to lista ryb złowionych w pierwszych tygodniach testów. W efekcie do pierwotnie planowanych wielkości 6, 7.5 i 8.5 cm dołożyliśmy jeszcze gumę najmniejszą i największą z oferty, czyli 5 i 10 cm. Przynęty Belly Fish Pro to przynęty w pełnym tego słowa znaczenia uniwersalne, wabią ryby w małych i dużych rzekach, w kanałach miejskich, w jeziorach i zbiornikach zaporowych. Możemy ją polecać do opadu, równomiernego prowadzenia z różnymi prędkościami, do gwałtownego podszarpywania i do ekstremalnie wolnego przesuwania po dnie. Działa perfekcyjnie z małym i dużym obciążeniem, na główce jigowej i na haku offsetowym. Jej ogonek zawsze pięknie wachluje na boki, dolna część korpusu wije się płynnym ruchem a środkowa lekko migocze bokami.
Podobnie jak inne gumy Dragon V-Lures Pro, BELLY FISH wytwarzana jest ze specjalnego kompozytu, w tym przypadku w wersji o bardzo dużej miękkości. Ma naturalny zapach krewetkowy a dla wygody zbrojenia wyposażona jest w system znaczników na grzbiecie.
Dragon
Sprzęt Dragon Fishing Equipment! Ogromna oferta wędzisk, gdzie trzeba zaznaczyć w szczególności wędki spinningowe Dragon, kołowrotków, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. Kolejne grupy warte zauważenia są to główki jigowe Dragon oraz przynęty gumowe.
Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.
Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw. System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!